De raad

OPA Borsele

Fractie informatie

Logo van OPA Borsele
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Dhr. J.G.M. Verbrugge Dhr. J.G.M. Verbrugge (Fractievoorzitter)
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van Dhr. P.B.J. van 't Westeinde Dhr. P.B.J. van 't Westeinde (Fractievoorzitter)
Foto van Mevr C. Hoogerland-Veerman Mevr C. Hoogerland-Veerman (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr M.P.C. Huige Dhr M.P.C. Huige (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Dhr N. Kampstra Dhr N. Kampstra (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Mevr. M.M. Koeleman Mevr. M.M. Koeleman (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Dhr K.J. Maas, van der Dhr K.J. Maas, van der (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Dhr A.L. Oosthoek Dhr A.L. Oosthoek (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Mevr M.C.J. Plasse-Nagelkerke, van de Mevr M.C.J. Plasse-Nagelkerke, van de (Raadslid) tot 17-05-2018
Foto van Dhr M. Vermeulen Dhr M. Vermeulen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Mevr I. Brilleman Mevr I. Brilleman (Fractievoorzitter)
Foto van Mevr. L.P. Stroosnijder Mevr. L.P. Stroosnijder (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Dhr A.P. Witkam Dhr A.P. Witkam (Raadslid) tot 17-05-2018
 

SGP / ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van SGP / ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van Dhr G.A. Gunter Dhr G.A. Gunter (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr. B. de Jong Dhr. B. de Jong (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Dhr. G.G.T. Verkuil Dhr. G.G.T. Verkuil (Raadslid)
Foto van Dhr. ing. K.A. de Vries MEd. Dhr. ing. K.A. de Vries MEd. (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Dhr. C. Weststrate Dhr. C. Weststrate (Raadslid)
 

Lokale Partij Borsele

Fractie informatie

Logo van Lokale Partij Borsele
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Dhr M.C. Hekken, van Dhr M.C. Hekken, van (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr B. Kooiker Dhr B. Kooiker (Raadslid)
Foto van Dhr H. Smits Dhr H. Smits (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr N.C.J. Werri Dhr N.C.J. Werri (Raadslid) tot 27-03-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Dhr R.W. Boekholt Dhr R.W. Boekholt (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr J. Burgers Dhr J. Burgers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Dhr L.M. de Putter Dhr L.M. de Putter (Fractievoorzitter)
Foto van Mw. A.L.A. Marchand-van der Waal Mw. A.L.A. Marchand-van der Waal (Raadslid) tot 27-03-2018
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Vacature Plaatsvervangend griffier Vacature Plaatsvervangend griffier (Plaatsvervangend griffier) vanaf 17-05-2018
Foto van Dhr. M. Krijger Dhr. M. Krijger (Technische raadsondersteuner)
Foto van Mevr. M. Sinke Mevr. M. Sinke (secretaresse raad) vanaf 01-05-2018
Foto van Mevr. A.C.M. Vermue - van 'T Westeinde Mevr. A.C.M. Vermue - van 'T Westeinde (secretaresse raad) vanaf 01-06-2018
 

B&W

Orgaan informatie

Logo van B&W

Leden

Foto van Dhr G.M. Dijksterhuis Dhr G.M. Dijksterhuis (Burgemeester)
Foto van Mevr C.T. Miermans Mevr C.T. Miermans (Wethouder) tot 17-05-2018
Foto van Mevr M.C.J. Plasse-Nagelkerke, van de Mevr M.C.J. Plasse-Nagelkerke, van de (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Dhr A.M.A. Schenk Dhr A.M.A. Schenk (Wethouder) tot 17-05-2018
Foto van Dhr C. Weststrate Dhr C. Weststrate (Wethouder)
Foto van Dhr A.P. Witkam Dhr A.P. Witkam (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Dhr. J.M. Jansen Dhr. J.M. Jansen (Plaatsvervangend gemeentesecretaris) vanaf 01-05-2018
Foto van Mevr J.M.A. Vermeulen Mevr J.M.A. Vermeulen (secretaresse burgemeester)
Foto van Mevr. M. Sinke Mevr. M. Sinke (secretaresse wethouders) vanaf 01-05-2018
Foto van Mevr. A.C.M. Vermue - van 'T Westeinde Mevr. A.C.M. Vermue - van 'T Westeinde (secretaresse wethouders) vanaf 01-06-2018